Обладнання та комплектуючі

CSService має на складі готовими до встановлення всі компоненти кріогенних систем МРТ, які експлуатуються в Україні. Ви маєте можливість придбати необхідне для відновлення вашої кріогенної системи обладнання на умовах заміни. Також ми пропонуємо послуги по ремонту Вашого криогенного обладнання.

Все обладнання проходить повне тестування і ми гарантуємо відповідність технічних характеристик параметрам, зазначеним виробником.

Ми надаємо повну 12 місячну гарантію на наше обладнання.

Програма заміни

В рамках цієї програми ми негайно після отримання заявки відправимо вам замовлену одиницю обладнання кур’єрською службою доставки. В екстрених випадках можлива доставка в той же день. Після заміни ви відправляєте нам ваше використане обладнання.

Програма ремонту

Для наших партнерів, яким потрібен ремонт власного обладнання без необхідності швидкої заміни, ми пропонуємо програму ремонту. При отриманні вашого обладнання для ремонту ми проводимо повну діагностику і надаємо вам результати оцінки стану, термінів і вартості ремонту. Після завершення ремонту ми повертаємо обладнання або збережемо його і доставимо безпосередньо вашим клієнтам. Ваш річний гарантійний термін починається з моменту, коли ви починаєте використовувати це обладнання.

null

ДЕТАЛЬНІШЕ...

ОХОЛОДЖУЮЧІ ГОЛОВКИ
null

ДЕТАЛЬНІШЕ...

КРІОКОМПРЕСОРИ
null

ДЕТАЛЬНІШЕ...

ГНУЧКІ ЛІНІЇ
null

ДЕТАЛЬНІШЕ...

АДСОРБЕРИ
image
https://csservice.com.ua/wp-content/themes/maple/
https://csservice.com.ua/uk/
#d8d8d8
style1
scrollauto
Загрузка...
/var/www/a20200152/data/www/csservice.com.ua/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off
uk