Кріокомпресори

CSService надає можливість придбання кріокомпрессоров на умовах заміни, а також послуги по ремонту кріокомпрессоров кріогенних систем охолодження МРТ. Ми обслуговуємо кріокомпрессори APD, Leybold, Sumitomo.

Програма заміни

В рамках цієї програми ми негайно після отримання заявки відправимо вам замовлений кріокомпрессор кур’єрською службою доставки. В екстрених випадках можлива доставка в той же день. Після заміни ви відправляєте нам ваш несправний кріокомпрессор.

Програма ремонту

При отриманні вашого кріокомпрессора для ремонту ми проводимо повну діагностику і надаємо вам результати оцінки стану, термінів і вартості ремонту. Після завершення ремонту ми повертаємо обладнання або збережемо його і доставимо безпосередньо вашим клієнтам. Ваш річний гарантійний термін починається з моменту, коли ви починаєте використовувати ваш кріокомпрессор. Клієнтам, які не мають запасного кріокомпрессора, ми надаємо підмінне обладнання на час ремонту.

Все кріокомпрессори проходять повне тестування і ми гарантуємо відповідність технічних характеристик параметрам, зазначеним виробником.

Ми надаємо повну 12 місячну гарантію на наше обладнання

image
https://csservice.com.ua/wp-content/themes/maple/
https://csservice.com.ua/uk/
#d8d8d8
style1
scrollauto
Загрузка...
/var/www/a20200152/data/www/csservice.com.ua/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off
uk