CRYO SYSTEM SERVICE
CSSERVICE
CSS

Про компанію

Компанія Сryo System Service (CSService) заснована в 2018 році групою фахівців з більш ніж 10 річним досвідом роботи на ринку обслуговування кріогенних систем охолодження. Ми пропонуємо послуги по заміні і ремонту охолоджуючих головок і кріокомпресорів для кріогенних систем Sumitomo, Leybold, APD. У нас є в наявності і готовими до установки повна лінійка охолоджуючих головок, кріокомпресорів, гнучких ліній і адсорберів, що застосовуються в магнітах МРТ в Україні.

CSService – це незалежна компанія з продажу та обслуговування виключно кріогенного обладнання. Ми зацікавлені у співпраці як з кінцевими споживачами наших послуг, так і з покупцями обладнання та комплектуючих. Наші партнери завжди можуть розраховувати на підтримку в обслуговуванні цієї високотехнологічної частини МРТ та пов’язаних з нею підсистем.

Сryo System Service обслуговує обладнання, що застосовується в різних сферах, в тому числі обладнання для МРТ, промислові кріогенні вакуумні насоси, кріогенне устаткування в спеціалізованих лабораторних і дослідницьких установках.

CSService також виконає ремонт вашого кріогенного обладнання. Запрошуємо вас вивчити наші продукти і зв’язатися з нами для більш детального обговорення наших можливостей у вирішенні ваших проблем.

Місія компанії

Головне завдання, яке ми ставили перед собою, це створення можливості технічного обслуговування кріогенних систем в медицині, промисловості, дослідницьких організаціях України, за помірною ціною і без необхідності звернення за межі країни за кваліфікованою допомогою.

О нас
0
ВІДНОВЛЕНЕ ОБЛАДНАННЯ
0
ВИКОНАНІ РОБОТИ
0
КЛІЄНТИ
image
https://csservice.com.ua/wp-content/themes/maple/
https://csservice.com.ua/uk/
#d8d8d8
style1
scrollauto
Загрузка...
/var/www/a20200152/data/www/csservice.com.ua/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off
uk